Komputery
EFEKTORY
VJ
Producent


Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości!
TRAKTOR SCRATCH PRO 2 PROMOCJA!


Traktor Scratch Pro 2  to nowy flagowy system Native Instruments z interfacem Audio 10, z czterodeckowym oprogramowaniem oraz zaawansowanym Loop Recorderem znanym z systemu  KONTROL S4 .

Traktor Scratch Pro 2 pozwala na miksowanie plików cyfrowych na czterech deckach za pomocą winylowych płyt kontrolnych. Jest to kolejna generacja wielokrotnie nagradzanego systemu DVS (cyfrowy winyl) i w nowej wersji jest łatwiejszy w obsłudze niż kiedykolwiek. W kilka sekund ustawisz cały system z dołączoną do zestawu kartą
TRAKTOR AUDIO 10 . Jako nowość otrzymujemy tryb "TruWave" z wysokiej rozdzielczości różnokolorowymi wykresami fali i nowy uproszczony interfejs użytkownika, który daje nowe spojrzenie na Twój mix i uruchamia najgłębsze pokłady kreatywności dzięki nowym Deck'om, Loop Recorder'owi i efektom studyjnej jakości (w tym nowemu Tape Delay).
 
Traktor Scratch Pro 2 jest wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika, w tym wspomniany system TruWave, podświetlający w różnych kolorach poszczególne częstotliwości np: kick czy snare lub hit-hat, co zapewnia łatwiejszy feeling w miksowaniu. Dzięki automatyczne wykrywaniu i konfiguracji nowe interfejsy audio NI - AUDIO 10 i AUDIO 6 można skonfigurować w kilka sekund. Dzięki funkcji "Direct" otrzymujemy możliwość zmiany DJ w klubie bez zbędnego zamieszania. Z kolei funkcja "Soft Sync" nadaje nowy poziom w zakresie synchonizacji tempa w systemach Traktor Scratch Pro 2  i rozszerza znacznie możliwości mixowania podczas korzystania z vinyla kontrolnego.

Audio 10: Sercem systemu Traktor Scratch Pro 2  jest nowy interfejs audio w klasie premium  TRAKTOR AUDIO 10. Zawiera dziesięć wejść i 10 wyjść dla jego dowolnej konfiguracji. Zastosowane w nim przetworniki Cirrus Logic ® odpowiadają za najwyższą jakość dźwięku i minimalną wartość opóźnień. Interface posiada bardzo solidna budowę, efektywne wyjścia, a także podświetlane kontrolki wejść wyjść. Wszystko to że jest on najlepszym wyborem największych DJ’ów na świecie. AUDIO 10 umożliwia podłączenie się do czterech gramofonów przez cztery przedwzmacniacze gramofonowe stereo i używanie  płyt kontrolnych z 2-kHzowym sygnałem sterującym na winylu 120g. Wszystko to da Ci poczucie, jakby twój track cyfrowy został wycięty na 12-calowym vinylu!
 
Na produkt obowiązuje 2 lata gwarancji.

Cena
2 799,00 zł
2 299,00 zł
Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
© Monofaktura - Dj - Scena - Światło i dźwięk. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.